Dospělí

Lekce Feldenkraisovy® metody (FM) pro dospělé nám pomáhají rozšířit a zefektivnit možnosti našeho pohybu/myšlení/vnímání/bytí. V průběhu našeho života si v sobě většina z nás vytvořila osobní naučené vzorce pohybu. Tyto vzorce často odrážejí prostředí, ve kterém jsme vyrůstali, profese, kterými jsme v životě prošli, koníčky, které jsme celý život praktikovali, atd. Některé z nich jsou po mnoho let efektivní, všechny je ale nutné v průběhu času aktualizovat či úplně přeprogramovat tak, aby odpovídaly našim aktuálním potřebám. Během dospělosti však často zapomínáme na to, že je něco takového vůbec možné, že jsme schopni se neustále učit novým věcem. Skrze FM si můžeme opět připomenout, jaké je to učit se skrze pohyb s radostí, chutí a lehkostí a zkvalitnit si tak život na všech úrovních. Více informací k lekcím pro dospělé…

Skupinové lekce probíhají v tuto chvíli ONLINE formou v reálném čase. Aktuální nabídku lekcí a časy, ve kterých probíhají najdete v Aktualitách. Lekce jsou vedeny formou kurzů a v rámci každého kurzu se potkáváme jednou týdně. Cena 1 online lekce v kurzu vychází na 175 Kč. Cena 1 online jednorázové lekce je 250 Kč. Případnou neúčast na lekci je možné si vždy po domluvě se mnou nahradit v paralelním kurzu. Pozn.: jednorázově je možné se ke kurzům připojit v případě, že se v rámci nich uvolní místo a po předchozí domluvě se mnou.

Na každou lekci je možné se přihlásit nejdříve 15 minut a nejpozději 5 minut před jejím začátkem. Pozdní přihlášení na lekce vzhledem k jejich klidné povaze ruší účastníky lekcí i FM praktika, buďte tedy, prosím, v tomto směru ohleduplní. K lekci je vhodné pohodlné a teplé oblečení (dlouhé tepláky, mikinu, teplejší ponožky, případně šátek nebo deku pod sebe) – lekce probíhají na zemi a jsou pomalejšího charakteru, proto je lepší si zachovat tepelný komfort tímto způsobem. Účast na pravidelných skupinových lekcích neopravňuje k výuce Feldenkraisovy® metody.

Poznámka: Od září 2021 se budeme potkávat 1x týdně i naživo v Plzni, opět viz. Aktuality. 

Individuální lekce probíhají ve všední dny v PLZNI (centrum města). Rezervaci termínu je možné udělat emailem nebo telefonicky, viz. Kontakt. Lekci je možné ze závažných důvodů zrušit nejpozději 48 hodin předem. Později je nutné uhradit lekci v její plné výši. Cena za 1 lekci Funkční integrace je 1200 Kč. Na lekci si, prosím, přineste pohodlné volnější oblečení (nejlépe tričko s rukávem a dlouhé kalhoty) a čisté náhradní ponožky. Na individuální lekci je též možné zakoupit dárkový voucher. Více informací o metodě a o individuálních lekcích najdete zde.

Skupinové semináře jsou jednorázové intenzivní akce, které během roku pořádám v Plzni, v Praze a dalších místech České republiky (např. v jižních Čechách). Jejich aktuální nabídku najdete v Aktualitách.

Přečtěte si více